Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Horoskop 2021 - Panna

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Rok 2021 bude plný udalostí. Akceptujte veci a vzťahy okolo seba také, aké momentálne sú. Nasmerujte svoju energiu pozitívnym smerom, lebo toto nie je obdobie na prijímanie impulzívnych rozhodnutí.

Vezmite si životné lekcie z náročných situácií v okolí. Pochopte vzťahy, dávajte zo seba maximum a lepšie využívajte duchovné, ľudské, či iné ponuky.

Energia Pluta vám prináša dlhodobý dôraz nielen v tomto roku 2021, ale až do júla roku 2024, najmä na záležitosti piateho astrologického domu, domu potešenia. Zintenzívni to tému detí, ale aj možného hazardu a telesných i fyzických radostí.

Ste zodpovední, tak sa nedajte, pod vplyvom aj tohtoročných mocenských, náročných a nečakaných energií, premeniť, či zlomiť.

Práca a peniaze

V roku 2021 pokračujte, ale nestrácajte tolerantné srdce. Viaceré z vašich želaní a ambícií sa tento rok splnia.

Niektoré planéty vás môžu zvádzať, aby ste sa odchýlili od svojho rozpočtu, a preto dávajte pozor. Nateraz sa vyhýbajte rizikám alebo špekulatívnym dohodám. Najistejšia bude iba tvrdá práca.

Robte opatrné finančné pohyby. Úspech sa vám nevyhne, ak sa zameriate na to, aby ste zdokonalili svoje schopnosti. Nebuďte prieberčiví. Analyzujte svoje kariérne postavenie a pokračujte.

Nespoliehajte sa na informácie z druhej ruky a falošné sľuby. Využite svoje ideály a nápady v praxi. Planéta Jupiter a všetko regulujúci Saturn vám oživia situáciu svojím prospešným úsilím.

Zdravie a kondícia

Vaša imunita bude aj v roku 2021 dosť silná. Budujte si pocit optimizmu a budete na najlepšej fyzickej úrovni. Planéta Mars vám tento rok dodá bohatšie energetické zdroje. V polovici roka môžu existovať určité zdravotné riziká, buďte opatrnejší, zvlášť na cestách. Zdržte sa prebytočného cukru a soli.

Určité obdobia v roku sa môžu ukázať ako únavné. Nechajte svoje bežné práce a oddýchnite si. Vaše hľadanie zdravia a hygieny má mať za následok, aby ste mali okolo seba pokoj, pohodu a zregenerovali svoje telo. Spomaľte, ste v prílišnom zhone.

Vyskúšajte reflexnú terapiu. Stláčanie reflexných plôšok pankreasu, sleziny a žalúdka je optimálna prevencia pre dobrú zdravotnú kondíciu. Navyše tým zvýšite imunitu, tvorbu bielych krviniek, zmiernite úzkostné stavy a upokojíte psychiku, ale aj metabolizmus.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: