Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop 2021 - Lev

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

V roku 2021 výzvy vo vašom živote nezačínajú, ale iba pokračujú ďalšou kapitolou. Budete musieť byť aktívni a činorodí. Jupiter a Saturn, dve dôležité planéty, sa totiž takmer po celý rok 2021 pohybujú v znamení Vodnára. Toto znamenie s vaším znamením neladí. Aj nevyspytateľná planéta Urán vám vysiela energie z nie veľmi priateľsky nakloneného znamenia Býka.

Človek v istom zmysle dospieva celý život. A práve rok 2021 sa stane kľúčovým míľnikom.

Aj náročná planéta Saturn je vo Vodnárovi. Jupiter bude podpichovať a vyzývať k výkonom, Saturn prinesie obmedzenia, zodpovednosť za vaše činy. Prehodnotí dôsledky, ktoré ste doteraz nevideli, alebo videli inak.

Práca a peniaze

Rok 2021 budete mať plný aktivity a činorodosti. Napriek rôznym komplikáciám v pracovnej a finančnej sfére, vás bude Urán v Býkovi nielen tento rok, ale až do júla 2025 povzbudzovať k tomu, aby ste sa nebáli hľadať uplatnenie v oblastiach, o ktorých ste doteraz vôbec neuvažovali.

V kariére sa púšťajte aj neprebádanými smermi. Presadzujte novátorské postupy, alebo sa snažte uplatniť svoj novoobjavený talent, veď chcete v živote ešte mnoho dokázať.

Jupiter vám dáva príležitosti, ale zároveň tiež preveruje vašu silu a odhodlanie. Pod jeho vplyvom sa môže ľahko stať, že si toho na seba naberiete priveľa. Nepreceňte svoje sily. Správne odhadnite riziko. Tí, ktorí majú úspech v živote, majú tri spoločné veci: zameranie, vytrvalosť a trpezlivosť.

Zdravie a kondícia

Zmeňte v roku 2021 svoje negatívne myslenie na pozitívnejšie. Bude to veľký krok vpred.

Pluto je v znamení Kozorožca až do roku 2024 a prináša vám dôraz na záležitosti šiesteho astrologického domu, domu zdravia a práce. Sledujte svoj zdravotný stav. Snažte sa optimalizovať pracovné podmienky i celkový životný štýl. Hľadajte lepšie zloženie jedálnička, zlepšujte si kondíciu.

Ak sa vaše telo ozve s nejakou sťažnosťou, je dobré sa zamyslieť v prvom rade nad tým, čo vám to chce povedať pre váš život. V ktorej oblasti života ste preťažení? V čom by ste potrebovali trochu prehodnotiť svoje priority? Telo je pre vašu dušu mocný učiteľ a keď vás niekde niečo zabolí, má to svoj zmysel a posolstvo.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: