Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Viktória

Viktória

Som tu pre vás vo chvíľach, keď to potrebujete. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Horoskop 2021 - Blíženci

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Rok 2021 vám vytvorí neviditeľné križovatky, ktoré prepoja osudy a schopnosti. V nečakaných stretnutiach a prekvapivých situáciách vyklíčia nové príležitosti.

Sústreďte sa na to, čo vám hovorí intuícia a aké emócie sprevádzajú konkrétnu situáciu. Buďte pokojní a otvorení. Nie všetky emócie musia byť vyjadrené.

Aj pod vplyvom planét, zvlášť planéty fantázie, Neptúna, si neklamte, neschovávajte sa za sny a ilúzie a prirýchlo nepodliehajte pokušeniu. Nesnažte sa dostať veci do pohybu nasilu, aj cez všetky dočasné ťažkosti. Nevynucujte si pozornosť, nehádajte sa a zbytočne nepresadzujte svoju moc.

Práca a peniaze

V roku 2021 berte vážne financie, aj všetky háklivejšie témy. Nedajte sa zneistiť rôznymi prognózami o tom, čo by sa malo, alebo nemalo robiť. Vyskúšate netradičné prístupy ku konfliktom.

Pre Blížencov vplyv explanéty Pluto, ktorá je až do polovice roku 2024 v znamení Kozorožca, znamená dlhodobý dôraz na záležitosti 8. astrologického domu, domu sexu a peňazí iných ľudí. Pluto je v astrológii vládcom ôsmeho domu. Jeho transformačný vplyv je tu najsilnejší. Symbolizuje smrť a znovuzrodenie, nový začiatok.

Financie sa vám vykryštalizujú. Nepreceňujte však svoje investičné možnosti.

Planéta Neptún v znamení Rýb je vo vašom astrologickom dome kariéry. Pozor preto na precitlivenosť, pocit, že ste v pracovnej oblasti obeťami, že sa nechávate využívať. Vyostrí sa vám však intuícia, kreativita, umelecké nadanie. Neptún podporuje najmä povolania, vyžadujúce cit a predstavivosť.

Zdravie a kondícia

Naberajte silu, či už fyzickú alebo psychickú. Tú vám bude dodávať planéta Jupiter a tiež Urán, ktorý bude až do roku 2025 v znamení Býka. Zvýraznený bude aj preto posledný astrologický dom vášho horoskopu, dom podvedomia. Ten je v astrológii spájaný so samotou, s vecami skrytými a neznámymi, s tajnými nepriateľmi, únikom od reality, chorobami i návykovými látkami. Jupiter dodá iskru aj sexuálnemu životu.

Rok 2021 bude pre vás behom na dlhé trate, nie šprintom. Opatrnejšie preto zaobchádzajte so svojimi telesnými i duševnými silami. Len málokedy sa objaví situácia, ktorá by bola natoľko neodkladná a hektická, aby to nešlo.

Stanovte si vaše zdravie a dobrý pocit ako prioritu. Keď nemožno nič moc robiť, je vhodné zastaviť sa, odpojiť, dovoliť si pauzu a zamerať sa na seba.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: