Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Horoskop 2021 - Vodnár

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Rok 2021 bude pre vás veľmi silný, až mimoriadny. Planéty Jupiter so Saturnom pôsobia vo vašom znamení. Čakajú vás podnetné životné zmeny, najmä v oblasti majetku. To zapríčiní aj planéta Urán v znamení Býka. Očakávajte zmeny v bývaní aj nástup nových technológií.

Nový rok vám prináša mnoho nápadov, ktoré sa premenia na realitu. Zmeníte ľudí okolo seba. Niektorí odídu a iní prídu. Naučíte sa žiť v novom prostredí. Dobré životné podmienky budú veľmi podmienené povinnosťami a dobrým rodinným zázemím.

Pluto je v znamení Kozorožca až do leta roku 2024. Pre vás to znamená dlhodobý dôraz na dvanásty astrologický dom, dom podvedomia. Vyjasnia sa vám mnohé utajované záležitosti. Ak si nezvolíte samotu, tak sa začnete zaujímať najmä o ľudí, ktorých ste ignorovali.

Práca a peniaze

Vaša ctižiadosť a vaše sebavedomie vám nedovolia ani v roku 2021 stáť a prizerať sa, ako idú iní dopredu. Nečakajte však žiadne extrémy. Bude úspechom, keď uhájite existujúce pozície a trochu ich rozšírite.

Našťastie máte dosť energie, aby ste prekonali nečakané prekážky, ktoré sa objavia v zamestnaní. A ak to nepôjde hneď, tak neskôr, nejakú vedľajšiu cestičku nájdete.

Šťastie prinášajúci Jupiter tiež prechádza vaším astrologickým domom podvedomia. Prinesie vám prospech z nejakých skrytých zdrojov, alebo utajených, či podivných aktivít.

Môžete riadiť, pomáhať, alebo organizovať inkognito. Zaujme vás psychológia, umenie alebo tajomné duchovné sféry. Budete častejšie vyhľadávať samotu. Pomôžete aj tým, ktorí sa dostali do životnej krízy.

Zdravie a kondícia

Pustite sa do boja s tým, čo vás trápi. V roku 2021 naberajte silu, či už fyzickú alebo psychickú. S krátkou prestávkou na rehabilitáciu svojich síl by ste vždy mali počítať.

Medziľudské problémy, ktoré prežívate, ovplyvňujú aj váš celkový zdravotný stav. V tomto roku budete viac oslabovaní aj srdcovo-cievnymi neduhmi. Sledujte si krvný tlak a kŕčové žily. Venujte sa sebapoznávaniu. Prejavte veľkorysosť. Učte sa lepšie rozumieť ľudskej duši a pomáhať iným aj sebe.

Železo, ktoré vám môže v krvi chýbať, doplňte chrumkaním orechov a orieškov, jedením strukovín a obilných klíčkov.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Očistenie priestoru od negatívnej energie pomocou kyvadla

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne pôsobia na váš osobný a pracovný život.

Zistiť viac