Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Horoskop 2021 - Škorpión

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

V roku 2021 si dajte pozor na strach a fóbie, aby sa nestali príčinou problémov vo vašej citovej a ľúbostnej sfére. To zapríčiní aj silný vplyv Uránu v znamení Býka, ktorý s vami vo zverokruhu vytvára opozíciu. Vyvoláva nervozitu, a preto môže dôjsť k omylom.

Do leta Čierna Luna prehodnocuje oblasť vzťahov pracovných i partnerských. Len pevné vzťahy vydržia jej obmedzenia a ťažkosti.

Rok 2021 veľmi silne ovplyvňuje aj planéta Neptún. Teraz vám ovplyvňuje 5. astrologický dom, dom potešenia. Vytvára to fantáziu, tvorivosť, predstavivosť a kreativitu, ale aj ilúzie a odmietanie vidieť realitu. Pozor, aby ste si neidealizovali tých, ktorí ideálni nie sú a ani nechcú byť.

Práca a peniaze

Život, to nie sú len peniaze. Planéty sú pomerne priaznivé pre vás, ak sa budete držať vyrovnaného rozpočtu po celý nový rok 2021. Aktívne energie planéty Merkúr s príchodom jari vám vytvoria príliv pozitívnej energie, ktorá vás nenechá ustrnúť na mŕtvom bode.

Saturn a Pluto postavia vaše rozhodnutia na solídnejšie základy. Keď teraz budete starostlivo plánovať, môžete z dlhodobého hľadiska mať dobré výsledky.

Planéta Urán v znamení Býka, ktorý s vami neladí, vám prináša nielen tento rok, ale až do júla 2025, sklony púšťať sa do osobných alebo pracovných vzťahov s ľuďmi, s ktorými sa vynoria len problémy.

Zdravie a kondícia

Škorpióni, nepodceňujte v roku 2021 emócie. Včas a správne, v záujme vášho duševného i telesného zdravia, ventilujte nepríjemný tlak z vonku, ktorý sa vám hromadí vo vnútri. Hrozia vám aj drobné zranenia.

Dávajte pozor aj na svoje chronické ťažkosti, aby sa vám nevymkli spod kontroly. Ustavične sa čímsi zaoberáte, a tak vnútri seba prechovávate chaotické energie spôsobujúce disharmóniu v orgánoch.

Mesačné fázy by mohli spôsobiť zmätok vo vašom celkovom zdraví a pohode. Niektorí môžu trpieť vyčerpaním, únavou a nervovými problémami. Príležitostne si dobre oddýchnite a vyhľadajte lekársku pomoc, keď to situácia bude vyžadovať. Tí Škorpióni, ktorí užívajú lieky, si musia v roku 2021 dávať pozor na pravidelnosť a nesmú zanedbávať dávkovanie, ktoré im určil lekár.

Planéta Saturn vás podporí v zdraví a pohode. Planéta Mars vám však môže priniesť chvíle vzrušenia a adrenalínu, ktoré by vás mohli fyzicky aj psychicky prekvapiť.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: