Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2021 - Baran

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

V roku 2021 budete nabití pozitívnou energiou, nadšením, dôvtipom a bystrým úsudkom, ale pri diskusiách sa radšej kroťte. Nie všetky myšlienky musíte povedať nahlas. Nebuďte samoľúbi a márniví, nevyvyšujte sa nad ostatných. Nájdite si čas sa objektívne pozrieť na každú prebiehajúcu situáciu.

V novom roku sa môžete ľahšie učiť a rozvíjať sa, keď budete pozornejšie počúvať, čo hovoria druhí ľudia. Nevzdávajte sa. Nechajte veci plynúť a zachovajte si pokoru i vieru vo vyšší zámer. Udržuje si široké spektrum záujmov a vzťahov.

Na jar, hlavne v období, keď bude Slnko vo vašom znamení, sa vám rozbehnú šance v práci i doma. Planéta Neptún aj v roku 2021 prechádza znamením Rýb, čo vám dodá fantáziu i sny.

Práca a peniaze

Vaša planéta Mars vám bude prinášať najväčšie profesijné úspechy v júni, júli a druhej polovici decembra. Vtedy sa na vás bude usmievať z vám spriaznených ohnivých znamení Leva a Strelca a hneď pôjde všetko oveľa lepšie.

Veľký vplyv bude na vás mať aj explanéta Pluto. Je v Kozorožcovi nielen v roku 2021, ale až do polovice roku 2024. Pluto vám zosilňuje tendencie, s ktorými sa dostáva do súvislostí. V prípade vášho horoskopu je na dlhé roky usadené v desiatom astrologickom dome - dome kariéry. Aj to vám prinesie zvýšenú túžbu po pracovných úspechoch. Niekedy sa však medzi vás a vaše plány postavia vzťahy s vašimi blízkymi, čo môže všeličo skomplikovať.

Planéta Urán je nielen tento rok 2021, ale až do júla 2025 v znamení Býka. Vám ovplyvňuje hlavne astrologický dom peňazí. Zvýrazní to nepredvídateľnosť vo finančných záležitostiach, najmä vlastných príjmov.

Zdravie a kondícia

V roku 2021 vám zdravotný stav ovplyvňuje predovšetkým 12. astrologický dom, dom podvedomia. Pozor si dajte predovšetkým na sny, tajomstvá, tajných nepriateľov, samotu, únik od reality, choroby z psychiky, alkohol a drogy. Niečo z toho môže negatívne zasiahnuť do vášho duševného i telesného zdravia.

Okrem toho si viac všímajte oblasť hlavy, očí, mozgu a nespotrebovanú energiu. Nepremieňajte ju na negatívny pohľad na svet okolo vás, ani na zlosť na vás samotných.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: