Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Viktória

Viktória

Som tu pre vás vo chvíľach, keď to potrebujete. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2021 - Váhy

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

V roku 2021 až do polovice roku 2024 aj vás silnejšie zasiahne tvrdšia energia planéty obratov, koncov i začiatkov, Pluta, v ešte tvrdšom znamení Kozorožca. Pre vás, Váhy, to znamená dôraz na zmeny a záležitosti astrologického domu domova, rodiny a bývania. Pluto dokáže búrať, ale aj budovať nanovo.

Dozviete sa informácie z minulosti. Vysvetlí sa vám dlhoročná záhada, nedorozumenie, či zložité rodinné vzťahy. Zbadáte úplne iný uhol pohľadu na príbuzných, ktorých ste nedokázali pochopiť.

Uvedomíte si, že ku šťastiu nepotrebujete stovky imaginárnych internetových priateľov, ktorí vás len pripravujú o čas, energiu a ilúzie. Aj vaša planéta Venuša vám v priebehu roku 2021 vyšle pozitívne nápady a energie.

Práca a peniaze

Planéta Neptún vám bude v roku 2021 ovplyvňovať najmä záležitosti šiesteho astrologického domu, domu zdravia a práce. Nepodľahnite preto neistote alebo idealizmu. Nepodľahnite ani pocitom, že ste obeťami, že sa nechávate využívať.

Vďaka zosilnenej intuícii konečne odhalíte skryté možnosti, kde ušetríte a na čom zarobíte. S chladnou hlavou a vďaka skvelému logickému mysleniu, si vždy vyberiete tú najlepšiu a hlavne správnu možnosť.

Ak máte pochybnosti o niektorých ľuďoch, vrátane spolupracovníkov v podnikaní, dostanú sa k vám informácie, ktoré vaše podozrenie potvrdia alebo vyvrátia. Niečo sa totiž stane, čím dôjde na vaše varovné slová z minulosti. Začnú vás brať vážne aj vaši kritici, či konkurenti.

Zdravie a kondícia

V roku 2021 neprestaňte myslieť aj na potreby svojho tela. Budete mať trochu oslabenú imunitu, tak sledujte signály tela a keď si “povie” o odpočinok, rešpektujte to.

Planéta Urán v Býkovi a ôsmom dome naznačuje možnosť experimentovania v sexuálnom živote.

Mali by ste sa naučiť byť viac nad vecou a nebrať si príliš osobne postoje a slová druhých. To vás zraňuje. Na telesnú a duševnú nerovnováhu reagujete veľmi citlivo a ťažko znášate stres.

Venujte pozornosť najmä obličkám a bedrovej oblasti. Potrápiť vás môže aj močový mechúr. Dodržujte preto pitný režim a snažte sa neprechladnúť. Pri liečbe sa zamerajte na urologické čaje, zvlášť z rebríčka, či šalvie.


Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: